ZESPÓŁ

Zespół WEDCO Tool Competence niemalże przez całą dobę działa dla swoich klientów.

Oprócz siedziby głównej w Wiedniu firma ma oddziały w Istambule/Turcja i Polsce. Kompleksowe usługi WEDCO na rynkach regionalnych zapewniają liczni wykwalifikowani i kompetentni pracownicy.
Pozostałe przedstawicielstwa WEDCO pracują dla naszych klientów na miejscu w nowych krajach UE.

Czekamy na kontakt z Państwem!

Zespół WEDCO

 


WIEN | ISTANBUL | POLEN

LOKALIZACJA WIEDEŃ

WEDCO Handelsgesellschaft m.b.H.
Zerspanungs- & Präzisionswerkzeuge

Hermann Gebauer Str. 12
1220 Wien
Österreich

T.: +43 01 480 27 70­ - 0
F.: +43 01 480 27 70­ - 15
E-mail: office@wedco.at
Numer rejestru handlowego: FN 122840 y
Numer identyfikacji podatkowej: ATU 15091905
Licencja ARA: 2674
Właściwość sądowa: Wiedeń

 

GPS: N: 48° 15' 83"
  O: 16° 28' 39"



ISTANBUL LOKALIZACJA

Milmak Metal San ve Tic. Ltd. Sti.
Yukari Dudullu Mah. KeyapD1 Blok No:57
Ümraniye / İstanbul

T.: +90 216 / 364 96 34­
F.: +90 216 / 364 96 30­
E-mail: info@milmak.com.tr
www.milmak.com.tr


LOKALIZACJA POLSKA

WEDCO Polska Sp. z o.o.
Precyzyjne narzędzia skrawające
ul. Tołstoja 1A
56-400 Oleśnica
Polska


NIP: 911-196-49-58
VAT: PL9111964958
REGON: 020943619

KRS: 0000327013
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
VI Wydział Gospodarczy KRS

Biuro:

ul. Lwowska 31/408

T.: +48 (071) 721 87 01
F.: +48 (071) 721 87 00
E-Mail: biuro@wedco.pl
www.wedco.pl

Kierownictwo biura:

Emilia Garlinska

T.: +48 (071) 721 87 01

F.: +48 (071) 721 87 00

E-Mail: biuro@wedco.pl

Przedstawiciele Handlowi

Filip Figiel                  wojewodztwo wielkopolskie, lubuskie, kujawasko-pomorskie

T.: +48 605 122 314

E-Mail: filip.figiel@wedco.pl

Arkadiusz Lominski   wojewodztwo opolskie, dolnoslaskie

T.: +48 605 122 955

E-Mail: arkadiusz.lominski@wedco.pl

Damian Lominski        wojewodztwo dolnoslaskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie

T.: +48 605 122 776

E-Mail: damian.lominski@wedco.pl

Adam Pytlik                  wojewodztwa: slaskie, lodzkie, poplskie, malopolskie

T.: +48 605 205 223

E-Mail: adam.pytlik@wedco.pl

Pawel Rudnicki              wojewodztwo: lodzkie, mazowieckie

T.: +48 605 205 223

E-Mail: pawel.rudnicki@wedco.pl