KONTAKT, AUSTRIA

 

KIEROWNICTWO PRZEDSIȨBIORSTWA
Ing. Edip BayizitliogluDyrektor zarządu
Thomas FietzDyrektor
T+43 1 480 2770-35
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424137
Efietz@wedco.at
Horst PayrKierownik działu technicznego, prokurent
T+43 1 480 2770-19
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 3435797
Epayr@wedco.at
DYSTRYBUCJA
Dominik JurinKierownik działu sprzedaży
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 881 25 964
Ejurin@wedco.at
Halis BayizitliogluKierownik projektów/Wspólnik
T+43 1 480 2770-0
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 1007158
Ehalis@wedco.at
ZASOBÓW LUDZKICH ORAZ STEROWANIE
Larissa BartoschKierownik działu HR i kontrollingu
T+43 1 480 2770-34
F+43 1 480 2770-15
Ebartosch@wedco.at
RACHUNKOWOŚĆ
Thomas MüllerKierownik księgowości
T+43 1 480 2770-12
F+43 1 480 2770-15
Emueller@wedco.at
MARKETINGOWY
Cisel BarlanKierownik marketingu
T+43 1 480 2770-31
F+43 1 480 2770-15
Ebarlan@wedco.at
DZIAŁ ZARZĄDZANIA PRODUKTAMI
Daniel KoitzWEDCO Cutting Tools & usługi
T+43 1 480 2770-20
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424132
Ekoitz@wedco.at
Werner FürederWsparcie techniczne WEDCO Cutting Tools
M+43 664 2848058
Efuereder@wedco.at
Amadeus JatschkaPaul Horn
T+43 1 480 2770-28
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 4061533
Eam.jatschka@wedco.at
Thomas RichterSumitomo & Nikken
T+43 1 480 2770-27
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 343 57 97
Erichter@wedco.at
INNOVATION ASSISTENTS
Ernst DietzlInnovation assistent
T+43 1 480 2770-61
F+43 1 480 2770-15
Edietzl@wedco.at
PRZEDSTAWICIELSTWO HANDLOWE AUSTRIA
Kurt MiklavcStyria, południowy Burgenland
M+43 664 4503790
Emiklavc@wedco.at
Dominik ZeiserSalzburg, Styria - region zachodni, Karyntia i wschodni Tyrol
M+43 664 840 79 99
Ezeiser@wedco.at
Alfons KocherGórna Austria
M+43 664 2848060
Ekocher@wedco.at
Werner SchallGórna Austria - region wschodni i Dolna Austria - region zachodni
M+43 664 8546388
Eschall@wedco.at
Tahir TosunWiedeń, Dolna Austria - region wschodni, Burgenland - region wschodni
M+43 664 8419066
Etosun@wedco.at
Thomas FlatschacherTyrol & Vorarlberg
M+43 664 1410555
Eflatschacher@wedco.at
PRZEDSTAWICIELSTWO HANDLOWE EKSPORT
Thomas FlatschacherPołudniowy Tyrol & Liechtenstein
M+43 664 1410555
Eflatschacher@wedco.at
Mihály JuhászWęgry - region zachodni
M (AT)+43 664 884 241 33
M (HU)+36 30 751 26 00
Ejuhasz@wedco.at
Szilárd KöpeWęgry - region wschodni
M (HU)+36 30 838 43 27
Ekoepe@wedco.at
Dušan ŽolgarSłowenia & Chorwacja
M (SI)+386 40 788 048
Ezolgar@wedco.at
PRODUKCJA
Engelbert SpitalerKierownik produkcji
T+43 1 480 2770-21
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 8419064
Espitaler@wedco.at
USŁUGA PICKUP
Peter KieferStyria, Karyntia & Górna Austria
M+43 664 8559932
Epickup@wedco.at
KEY ACCOUNT MANAGEMENT
Claudia Theyrer 
T+43 1 480 2770-13
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424131
Etheyrer@wedco.at
KIEROWNICTWO BIURA
Cisel Barlan
T+43 1 480 2770-31
F+43 1 480 2770-15
Ebarlan@wedco.at
MAGAZYN & REALIZACJA WYSŁYEK
Medet Safak 
T+43 1 480 2770-18
F+43 1 480 2770-15
M+43 664 88424135
Esafak@wedco.at